Wallabook Lacetània

Aquest és l’espai d’intercanvi de llibres del portal de l’ AMPA. 

L’Objectiu és que els alumnes que han finalitzat Batxillerat o Cicles Formatius puguin vendre els llibres a d’altres alumnes de l’ Institut.  Es poden ofertar llibres de text i de lectura obligatòria.

També poden fer ús d’aquest portal els alumnes de l’ ESO que no participin del Club Llibre Verd pels llibres de text. I  tots els alumnes de l’ ESO pels llibres de lectura obligatòria.

El preu es pactará entre les famílies.

Com utilitzar Wallabook Lacetània?

1.  L’ estudiant o la  família  que vulgui ofertar el seus llibres ha d’entrar  a la pestanya de Wallabook Lacetania.

2.  Afegir un comentari amb la  següent informació:

Nom

Telèfon de contacte

Relació de Llibres que oferta amb el seu ISBN corresponent

3.  L’AMPA revisarà el contingut de l’entrada i editarà l’anunci. No s’acceptaran entrades amb un altre tipus de continguts.

4. Un cop venuts els llibres total o parcialment , envieu un missatge a comunicacio-ampalacetania@googlegroups.com

amb els llibres venuts. Així  l’espai  es mantindrà actualitzat.

Animeu-vos a utilitzar aquest espai. Els llibres poden tenir més d’una vida. 

 

114 Responses to Wallabook Lacetània

  1. Gisela Polo Verde

    684164020

    Llibres lectura ESO

    Anglès:
    -Jump to Freedom_ ISBN: 978-9963-48-733-2
    -Tutankhamun_ ISBN: 978-9963-48-252-8
    -The Canterville Ghost_ ISBN: 978-9963-48-063-0
    -The House of Arden_ ISBN: 978-9963-51-019-1
    -Doctor Dolittle_ ISBN: 978-9963-51-007-8
    -Gulliver’s Travels_ ISBN: 978-9963-46-901-7

    Català:
    -Relats de Fantasmes_ ISBN: 978-84-316-4752-0
    -Mites Grecs_ ISBN: 978-84-316-9066-3
    -Amics Robots_ ISBN: 978-84-316-4826-8
    -El Secret de la Mare_ ISBN: 978-84-157-4553-2
    -El misteri del Carrer de les Glicinies_ ISBN: 978-84-834-3002-6
    -Les llàgrimes de Shiva_ ISBN: 978-84-236-7900-3

    Castellà:
    -Charlie y la fábrica de Chocolate_ ISBN: 978-84-9122-116-6
    -Romeo y Julieta_ ISBN: 978-84-667-5173-5
    -Lazarillo de Tormes_ ISBN: 978-84-667-5171-1
    -Estudio en Escarlata_ ISBN: 978-84-678-6094-8
    -El Medallón Perdido_ ISBN: 978-84-667-0611-7
    -El enigma de La Rosa Negra_ ISBN: 978-84-216-7977-7
    -La dama del Alba_ ISBN: 978-84-376-0465-7

    • Leila says:

      Algú ven llibres de 2n de batxillerat científic ??

      Jo en venc de 1r de batxillerat científic.

      • Edna aviles says:

        Hola yo tengo biología , física , quimica

      • Leila says:

        Doncs m’interesarien els 3. El meu numero es 638548340.

      • Edna says:

        601062995
        Yo tengo los libros de biología física i química

      • Fati says:

        Em podrias vendre el de de angles

      • leila says:

        Nomes necesites aquests?

        Et puc vendre ciencies del mon contemporani amb l’altre mirada i el llibre de lectura de tirant lo blanc. Els d’angles ja no els tinc.

        Et deixo el meu num de contacte: 638548340

      • leila says:

        Hola, jo et puc vendre el llibres de ciencies del mon contemporani i el llibre de lectura de tirant lo blanc

    • Marta says:

      Hola,
      m’interesa:

      -Relats de Fantasmes_ ISBN: 978-84-316-4752-0
      -Mites Grecs_ ISBN: 978-84-316-9066-3
      -Amics Robots_ ISBN: 978-84-316-4826-8
      -Gulliver’s Travels_ ISBN: 978-9963-46-901-7-
      -The House of Arden_ ISBN: 978-9963-51-019-1
      645493673 MARTA

  2. Mohamed Chabab says:

    Vendo 3 libros

    -Doctor Dolitte
    -Mites grecs
    -el pequeño Nicolas

    Estan nuevos en perfecto estado y no estsn escritos

  3. Anna Maria Baron says:

    Anna M. Baron

    679623455

    Venc els llibres de lectura de 2n d’ESO i compraria els llibres de lectura de 3r ESO

    – 2n ESO (venc)

    – El secret de la mare
    – El misteri del carrer de les Glicines
    – Les llàgrimes de Shiva
    – El enigma de la rosa negra
    – Jump to Freadom
    – The Canterville Ghost
    – Tutankhamun

    – 3r ESO (compro)

    – La meva planta de taronja llima
    – El secret del bandoler
    – Adormits sobre els miralls
    – La dama de Alba
    – The ghost ship
    – The lost world
    – Grey owl

  4. (Comprar)
    Hola! Si algú té els següents llibres de 4t d’ESO que contacti amb mi siusplau.

    •684164020

    Català:
    La rebel·lió dels animals_ ISBN: 9788415954385
    L’amic retrobat_ ISBN: 9788429768459
    Camps de maduixes_ ISBN: 9788482863023

    Castellà:
    Crónica de una muerte anunciada

    Anglès:
    Moby Dick_ ISBN: 9789963475568
    Dràcula_ ISBN: 9789963478834
    Great expectations_ ISBN: 9789963475322

  5. Bouchra Oufli says:

    Alguien vende libros de 1r de bachierrtato humanístico?
    – Catalán
    – Inglés
    – Filosofía
    – Latín
    – Literatura Castellana
    – Griego
    – Economia
    – Historia del mundo contemporáneo

    Que me hable por WhatsApp: 612567749

  6. Manuela
    Tel: 661574654

    Venc Llibres Lectura 2n batxillerat:

    El cor quiet ISBN 9788415954439 Editorial: Educaula62
    Feliçment, jo sóc una dona ISBN 9788415954446 Editorial Educaula62

  7. africa rojas says:

    Àfrica Rojas Prieto( mare Marina Valdenebro)
    649878187
    LLENGUA CATALANA I LITERATURA 2 9788417406158
    FILOSOFIA 19788468320946
    APOLOGIA DE SÒCRATES. CRITÓ. EUTRIFÓ. PROTÀGORES 9788496863965
    CIÈNCIES PER AL MÓN CONTEMPORANI Cruïlla 9788466121583
    ANTOLOGIA DE LA POESIA CATALANA 9788424663186
    SEGUNDA ANTOLOGÍA POÉTICA ESPAÑOLA 9788424652760
    THE SCARLET LETTER 9780194610363
    THE HOUND OF THE BASKERVILLES 9780194230353
    LORNA DOONE 9780194791779
    ECONOMIA DE L’EMPRESA 9788448614522

    Els llibres els volem comprar. Gràcies

  8. Carles Horrillo Badias says:

    Carles Horrillo Badies
    602217389

    Venc llibres de 1r de batxillerat:
    – Llibre de ciències per al món contemporani – ISBN: 978-84-661-2158-3
    – Llibre de dibuix tècnic – ISBN: 978-84-682-3204-1
    – Llibre Tirant lo Blanc – ISBN: 978-84-246-4135-1
    – Llibre Plató Apologia de Sòcrates – ISBN: 978-84-96863-96-5

    Interessats podeu contactar per whatsapp sense problema (602217389)

  9. Carles Horrillo Badias says:

    Carles Horrillo Badias
    602217389

    Necessito COMPRAR els llibres de 2n de batxillerat, necessito els de: Anglès, Física, Filosofia, Història

    Si hi ha algu que els vengui em podeu contactar per whatsapp (602217389)

  10. M’interessaria comprar els llibres de lectura de 3r d’ESO de català i castellà:
    La meva planta de taronja llima
    El secret del bandoler
    Adormits sobre els miralls
    La Dama del Alba

    Si els voleu vendre, truqueu al 657302142 (mare de la Paula Moreno)

  11. Anais Gómez Pardo says:

    Anaïs Gómez Pardo

    646 30 50 03

    Llibres de lectura ESO:

    CATALÀ:
    – Les llàgrimes de Shiva – ISBN: 978-84-236-7900-3
    – Relats de fantasmes – ISBN: 978-84-316-4752-0
    – Mites grecs – ISBN: 978-84-316-9066-3
    – El misteri del carrer de les Glicines – ISBN: 978-84-8343-002-6
    – El secret de la mare (tinc 2 unitats) – ISBN: 978-84-15745-53-2
    – Amics robots – ISBN: 978-84-316-4826-8

    CASTELLÀ:
    – Caperucita en Manhattan – ISBN: 978-84-7844-406-9
    – La leyenda de Sleepy Hollow y otros cuentos fantásticos – ISBN: 978-84-307-6136-4
    – Moby Dick – ISBN: 978-84-682-0984-5
    – El asesinato de la profesora de lengua – ISBN: 978-84-667-6252-6
    – El medallón perdido – ISBN: 978-84-667-0611-7
    – Alicia en el país de las maravillas – ISBN: 978-84-667-9498-5
    – Aventuras de Huckleberry Finn – ISBN: 978-84-667-8537-2
    – Lazarillo de Tormes – ISBN: 978-84-667-5171-1
    – Romeo y Julieta – ISBN: 978-84-667-5173-5

    ANGLÈS:
    – The House of Arden – ISBN: 978-9936-51-019-1
    – Tutankhamun – ISBN: 978-9963-48-252-8
    – The Canterville Ghost – ISBN: 978-9963-48-063-0
    – Jump to Freedom – ISBN: 978-9963-48-733-2
    – Doctor Dolittle – ISBN: 978-9963-51-007-8
    – The Borrowers – ISBN: 978-9963-47-541-4

  12. Anaïs Gómez Pardo says:

    Anaïs Gómez Pardo

    646 30 50 03

    Llibres de lectura ESO:

    CATALÀ:
    – Les llàgrimes de Shiva – ISBN: 978-84-236-7900-3
    – Relats de fantasmes – ISBN: 978-84-316-4826
    – Mites grecs – ISBN: 978-84-316-9066-3
    – El misteri del carrer de les Glicines – ISBN: 978-84-8343-002-6
    – El secret de la mare (tinc 2 unitats) – ISBN: 978-84-15745-53-2
    – Amics robots – ISBN: 978-84-316-4826-8

    CASTELLÀ:
    – Caperucita en Manhattan – ISBN: 978-84-7844-406-9
    – La leyenda de Sleepy Hollow y otros cuentos fantásticos – ISBN: 978-84-307-6136-4
    – Moby Dick – ISBN: 978-84-682-0984-5
    – El asesinato de la profesora de lengua – ISBN: 978-84-667-6252-6
    – El medallón perdido – ISBN: 978-84-667-0611-7
    – Alicia en el pais de las maravillas – ISBN: 978-84-667-9498-5
    – Aventuras de Huckleberry Finn – ISBN: 978-84-667-8537-2
    – Lazarillo de Tormes – ISBN: 978-84-667-5171-1
    – Romeo y Julieta – ISBN: 978-84-667-5173-5

    ANGLÈS:
    – The House of Arden – ISBN: 978-9963-51-019-1
    – Tutankhamun – ISBN: 978-9963-48-252-8
    – The Canterville Ghost – ISBN: 978-9963-48-063-0
    – Jump to Freedom – ISBN: 978-9963-48-733-2
    – Doctor Dolittle – ISBN: 978-9963-51-007-8
    – The Borrowers – ISBN: 978-9963-47-541-4

  13. Anaïs Gómez Pardo

    646 30 50 03

    Llibres de lectura ESO:

    CATALÀ:
    – Les llàgrimes de Shiva – ISBN: 978-84-236-7900-3 PREU: 7,50€
    – Relats de fantasmes – ISBN: 978-84-316-4826 PREU : 7€
    – Mites grecs – ISBN: 978-84-316-9066-3 PREU: 7€
    – El misteri del carrer de les Glicines – ISBN: 978-84-8343-002-6 PREU: 5€
    – El secret de la mare (tinc 2 unitats) – ISBN: 978-84-15745-53-2 PREU: 8,95€
    – Amics robots – ISBN: 978-84-316-4826-8 PREU: 7€

    CASTELLÀ:
    – Caperucita en Manhattan – ISBN: 978-84-7844-406-9 PREU: 7,90€
    – La leyenda de Sleepy Hollow y otros cuentos fantásticos – ISBN: 978-84-307-6136-4 PREU: 7€
    – Moby Dick – ISBN: 978-84-682-0984-5 PREU: 5,50€
    – El asesinato de la profesora de lengua – ISBN: 978-84-667-6252-6 PREU: 5€
    – El medallón perdido – ISBN: 978-84-667-0611-7 PREU: 7€
    – Alicia en el pais de las maravillas – ISBN: 978-84-667-9498-5 PREU: 7€
    – Aventuras de Huckleberry Finn – ISBN: 978-84-667-8537-2 PREU: 8,95€
    – Lazarillo de Tormes – ISBN: 978-84-667-5171-1 PREU: 5,50€
    – Romeo y Julieta – ISBN: 978-84-667-5173-5 PREU: 8,80€

    ANGLÈS:
    – The House of Arden – ISBN: 978-9963-51-019-1 PREU: 5,45€
    – Tutankhamun – ISBN: 978-9963-48-252-8 PREU: 5,88€
    – The Canterville Ghost – ISBN: 978-9963-48-063-0 PREU: 5,88€
    – Jump to Freedom – ISBN: 978-9963-48-733-2 PREU: 5,88€
    – Doctor Dolittle – ISBN: 978-9963-51-007-8 PREU: 5,45€
    – The Borrowers – ISBN: 978-9963-47-541-4 PREU: 5,45€

  14. Amanda clavijo says:

    Libros 1° eso precio € 6 cada uno

    • Doctor Dolittle ISBN 978-9963-51-007-8
    • El pequeño Nicolas ISBN 978-84-9122-114-2
    • Relast de fantasmes ISBN 978-84-316-4752-0
    • Amics Robots ISBN 978-84-316-4826-8

    AMANDA CLAVIJO
    MÓVIL 666311261

  15. Silvia Viejo Roblas says:

    Silvia
    655166914
    Vendo:

    – Lazarillo de Tormes – ISBN 978-84-667-5171-1
    – Romeo y Julieta – ISBN 978-84-667-5173-5
    – The House of Arden – ISBN 978-9963-51-019-1
    – Doctor Dolittle – ISBN 978-9963-51-007-8
    – Gulliver’s Través – ISBN 978-9963-51-469-4
    – The Ghost Teacher – 978-9963-48-546-8
    – El medallón perdido – ISBN 978-84-667-0611-7
    – El pequeño Nicolás – 978-84-9122-114-2

    • Marta says:

      Marta 645 4936 73
      compro:

      El pequeño Nicolás – 978-84-9122-114-2
      – Gulliver’s Travels – ISBN 978-9963-51-469-4

  16. Yaiza Martín says:

    Yaiza Martín
    640123506
    Venc els següents llibre de 1r de Batxillerat:
    -Ciències per al món contemporani / ISBN: 978-84-661-2158-3
    -Dibuix Tècnic / ISBN: 978-84-682-3204-1
    -Filosofia / ISBN: 978-84-683-2094-6
    -El Lazarillo / ISBN: 978-84-246-6320-9
    -Lorna Doone / ISBN: 978-0-19-463800-5
    -The Hound of the Baskervilles / ISBN: 978-0-19-479174-8
    -The Scarlet Letter / ISBN: 978-0-19-479183-0
    -Física / ISBN: 978-84-486-1138-5

  17. Yaiza Martín says:

    Yaiza Martín
    640123506
    Necessito comprar aquests llibres de 2n de batxillerat:
    -Història de la Filosofia / ISBN: 9788468318493
    -Història / ISBN: 9788468236056
    -Física / ISBN: 9788448614072
    -Tecnologia Industrial / ISBN: 9788448611361
    -Wuthering heights / ISBN: 978019461667
    -Sense and sensibility / ISBN: 9780194792332
    Si algú els ven que em contacti. Gràcies.

  18. Anaïs Gómez

    646 30 50 03

    VENC LLIBRES DE 2N D’ESO: (TOTS A 20€)

    CATALÀ:
    – Llengua Catalana i Literatura – ISBN: 978-84-661-2887-2

    CASTELLÀ:
    – Lengua Castellana 2 – ISBN: 978-84-489-3980-9

    SOCIALS:
    – GiH, Geografia i Història – ISBN: 978-84-682-3592-9

    ANGLÈS:
    – Spectrum (Student’s Book) – ISBN: 978-0-19-485221-0

  19. Emma Hernández Sala says:

    Nom: Doctor dolittle

    Telèfon de contacte: 655447487

    Relació de Llibres: llibre de lectura 1r ESO

    ISBN: 9789963510078

    Nom: The house of arden

    Telèfon de contacte: 655447487

    Relació de Llibres: llibre de lectura 1r ESO

    ISBN: 9789963510191

    Nom: Estudio en escarlata

    Telèfon de contacte: 655447487

    Relació de Llibres: llibre de lectura 1r ESO

    ISBN: 9788467860948

    Nom: El medallón perdido

    Telèfon de contacte: 655447487

    Relació de Llibres: llibre de lectura 1r ESO

    ISBN: 9788466706117

    Nom: Gulliver’s Travels

    Telèfon de contacte: 655447487

    Relació de Llibres: llibre de lectura 1r ESO

    ISBN: 9789963469017

  20. Zahra Ben Youssef Daoui says:

    Zahra Ben Youssef Daoui
    Hola, venc llibres de primer de batxillerat sanitari!

    Llibre de química, Molècula: 9788430753901
    Llibre de Ciències per al món contemporani: 9788466121583
    Llibre de text filosofia: 9788468320946
    Llibre de lectura filosofia, Apologia de Socrates: 9788496863965

    Telèfon de contacte: 631500693

  21. Ronald Nicolaus says:

    Algu vend els llibres del batxierat tecnologic?

  22. Susana says:

    Es venen llibres de lectura de 2 i 3 de l’ ESO.
    Tambe tinc els llibres d’estudi catala, castella, angles, educasio visual i plastica, geografia historia etc. Telefon 696121384

  23. Eva says:

    Eva – 660753103
    Venc llibre Tecnologia 4t ESO
    Llibre de treball – MAC – ISBN: 978844860948-1

  24. Leila says:

    Venc llibres de biologia i de química de primer de batxillerat cientific sanitari.

    Deixo el numero de contacte: 638548340

  25. Susana says:

    Llibres de lectura 2 ESO
    Catala
    – El secret de la mare. ISBN:9788415745532
    – Les llagrimes de shiva. ISBN:9788423679003
    – El misteri del carrer de les glicines. ISBN:9788483430026

    CASTELLA
    – Aventures de huckleberry finn. ISBN:9788466785372
    -Lazarillo de tormes.ISBN:9788466751711

    ANGLES
    -Jump to freedom. ISBN:9789963487332
    -Tutankhamun ISBN:9789963482528
    – The canterville ghost. ISBN:9789963480630

  26. Marta says:

    Marta 645493673
    Necessito comprar el llibre de lectura:
    El pequeño Nicolás – 978-84-9122-114-2
    gràcies!

  27. Carme prat says:

    Algú ven llibres de segon de batxillerat científic? Gràcies.

  28. MONTSERRAT ORIOL says:

    Hola, algú té llibres 1er batxillerat Social 1? Gràcies.

  29. Jordi Fernàndez says:

    Jordi Fernàndez

    640 64 63 88
    1r bat tecnològic

    Filosofia 1 (978-84-683-2094-6)

    Lengua castellana y literatura (978-84-489-4025-6)

    DTB1 (dibuix tècninc bat 1) (978-84-682-3204-1)

    Tecnologia industrial 1r bat (978-84-486-1134-7)

    Ciències per al món contemporani 1 (978-84-662-2158-3) + l’altra mirada

    Física 1r batxillerat (978-84-486-1138-5)

    LECTURA

    The scarlet letter (978-01-946-1063-6)

    Tirant lo blanc. Episodis amorosos (978-84-9804-417-1)

    Segunda antología de poesía española (978-84-246-6276-0)

    • Leila says:

      Jo et puc vendre:
      -ciencies del mon contemporani amb l’altra mirada.
      -tirant lo blanc

      Num de contacte: 638548340

    • Susanna Codina says:

      Encara està disponible el llibre de tecnologia industrial?

      Telèfon: 649507669

  30. Clàudia Quesada says:

    Venc els següents llibres:
    CATALÀ
    -La meva planta de taronja llima. ISBN:978-84-16213-00-9
    -Relats de fantasmes. ISBN:978-84-316-4752-0
    -Amics robots. ISBN:978-84-316-4826-8
    CASTELLÀ
    -La Celestina. ISBN:978-84-667-5170-4
    -Estudio en escarlata. ISBN: 978-84-678-6094-8
    -La dama del alba. ISBN:978-84-376-0465-7
    -El principe de la niebla. ISBN:978-84-08-07280-5
    ANGLÈS(amb respostes incloses)
    -Tutankhamun. ISBN:978-9963-48-252-8
    -The ghost ship. ISBN:978-9963-48-195-8
    -Grey owl. ISBN:978-9963-47-952-8

    I m’interessaria si algú vengués els llibres de lectura de 2n de batxillerat. Merci.

    • Hola, jo et podria vendre si son de la modalitat del teu batxillerat:

      El cor quiet i Feliçment, jo soc una dona.

      • Claudia Quesada says:

        Per desgràcia aquests no són els que necessito. Necessito terra baixa i mirall trencat.

    • Begoña says:

      Bon dia,
      Sóc la Bego. Estic interessada en els 3 llibres de lectura de català de 3r d’Eso. El meu telf és el 646877192. Si vols parlem per whats.
      Gràcies, Clàudia

  31. Patricia SancheZ Cruz says:

    Tengo libros de 1 ESO:
    -Relats de Fantasmes
    -El Pequeño Nicolas
    -Mites Grecs
    -Amics robots
    -The House of Arden
    -Doctor Dolittle
    -Gulliver’s Travels
    -El Medallón Perdido
    -Estudió en escarlata
    Contacto: Patrícia Sanchez
    Teléfono: 649311273

  32. Leila says:

    Hola, Bon dia.
    Volidria comprar aquests llibres de segon de batxillerat cientific sanitari:
    -Biologia 2 de Santillana amb ISBN: 9788491302766
    -Fisica 2 de Mc Graw Hill amb ISBN: 9788448614072
    -Advantatge 2 catalan de l’editorial Burlington amb ISBN: 9789925301232

  33. Andrea Peralta says:

    Hola, sóc Andrea, i el meu germà ven tots els llibres, tant de text com els de lectura, menys el de Català i Llatí, de 1er Batxillerat Humanístic.

    Si esteu interessats/des, contacteu per WhatsApp: 689274858.

    Llibres lectura anglès (Tots són Editorial Oxford Bookworms)

    – The Hound of the Baskervilles / ISBN: 978-0-19-479174-8
    – Lorna Doone / ISBN: 978-0-19-479177-9
    – The Scarlet Letter / ISBN 978-0-19-479183-0

    Llibres lectura Grec (Tots són Editorial La Magrana)
    – Medea / ISBN 978-84-8264-562-9
    – Els Núvols / ISBN 978-84-8264-561-2
    – Èdip Rei / ISBN 978-84-8264-553-7

    Llibres lectura Llatí
    – L’eunuc (Editorial La Magrana) / ISBN 978-84-7410-779-1
    – La comèdia de l’olla (Editorial Educació 62) / ISBN 978-84-92672-31-8

    (Els llibres de lectura de Català ja els he venut)

    Llibres lectura Castellà
    – Lazarillo de Tormes / ISBN 978-84-246-6320-9 (Editorial LaGalera)

    Llibres lectura Literatura Castellana
    – Romancero Gitano / ISBN 978-84-376-2749-6 (Està subratllat però en bon estat, Editorial Cátedra Base).
    – Don Quijote de la Mancha (Editorial LaGalera) / ISBN 978-84-246-2460-6
    – La Regenta (Editorial LaGalera) / ISBN 978-84-246-6138-0

    Llibre text Francès
    – Student Book Génération Lycée 1 (Editorial Santillana Français) / ISBN 978-84-9049-189-8

    Llibre text Castellà
    – Editorial Barcanova / ISBN 978-84-489-4025-6

    Llibre text Filosofia
    – Editorial Edebé / ISBN 978-84-683-2094-6

    Llibre text Cienciès del Món Contemporani (CMC)
    – Editorial Cruïlla / ISBN 978-84-661-2158-3

    • Andrea Peralta Garzón says:

      Els llibres de text de Filosofia i Cienciès per al Món Contemporani ja están venuts. I ells llibres de text de lectura d’anglès tampoc els tinc.

      Encara tinc encara els llibres de lectura de Grec, Llatí, Literatura Castellana, Castellà i el llibre de text de Francès.

      Tinc dos llibres del llibre de lectura d’anglès “The Hound of the Baskervilles”, he venut 1 i encara em queda un altre.
      ISBN: 978-0-19-479174-8

      Interessats, WhatsApp 689274858 (Andrea)

  34. Begoña says:

    Begoña Sorroche
    646877192

    – V E N C llibres de lectura de 1r i 2n d’ESO en molt bon estat

    CATALÀ
    (2n) Les Llàgrimes de Shiva 978-84-236-7900-3
    (2n) El Misteri del Carrer de les Glicines 978-84-8343-002-6

    CASTELLÀ
    (2n) Romeo y Julieta 978-84-667-5173-5
    (2n) Lazarillo de Tormes 978-84-667-5171-1

    ANGLÈS
    (1r) The House Of Arden 978-9963-51-019-1

    (2n) The Canterville Ghost 978-9963-48-063-0
    (2n) Tutankamun 978-9963-48-252-8
    (2n) Jump To Freedom 978-9963-48-733-2

    – C O M P R O llibres de lectura de català de 3r d’ESO
    La Meva Planta de Taronja Lima 978-84-1621-300-9
    El Secret Del Bandoler 978-84-6611-843-9
    Adormits Sobre Els Miralls 978-84-2464-689-9

    • Aurèlia Padrós Masuet says:

      Hola,
      jo tinc per vendre aquests:
      – El secret del bandoler
      – Adormit sobre els miralls
      si encara et fan falta.
      Aurèlia
      609831585

  35. Biel Ribalta says:

    Biel Ribalta Sanchez.
    638772512

    Hola, venc els llibres de lectura de primer de batxillerat social.

    Anatologia de la poesia catalana /9788424636081

    Seguna anatología de la poesía española
    978-84-246-5276-0

    La metemorfosi de Franz Kafka
    10238196
    Plató: Apologia de Sòcrates
    978-84-96863-96-5
    El romanç de Tristany i Isolda
    978-84-85704-16-3
    The hound of the Baskervilles
    978-0-19-479174-8
    Frankestein
    10188207
    Lazarillo de Tormes
    978-84-246-6320-9

    *Els números de sota el nom del llibre és l’ISBN.

  36. Hiba Hammouchi says:

    Hola!
    Algú ven llibres de segon de batxillerat científic sanitari ?
    Gràcies.

  37. Monica says:

    Anna Pelaez Balaguer
    647729047
    Hola, venc llibres de lectura de varis cursos, us els poso a continuacio: (preu 5 € cadascun)

    Les llàgrimes de Shiva 9-788423-679003 (2n)
    El misteri del carrer de les Glicines 9-788483-430026 (2n)
    El secret de la Mare 9-7884-15-745532 (2n)
    Mites Grecs 978-84-316-9066-3
    El enigma de La Rosa Negra 978-84-216-7977-7
    Amics robots 978-84316-4826-8 (1r)
    Relats de fantasmes 978-84-316-4752-0 (1r)
    Adormit sobre els Miralls 978-84-246-4689-9
    El príncipe de la niebla 9-788408-186762
    La meva planta de taronja lima 978-84-16213-00-9 (3r)
    La Celestina 978-84-667-5170-4
    El Secret 978-8466-143479

  38. Sebas Valencia says:

    Sebas Valencia
    653348373
    Venc llibres del meu pas per tot Batxillerat.

    1r Batxillerat Tecnològic :
    CMC cruïlla – ISBN : 978-84-661-2158-3
    Filosofia edebé – ISBN : 978-84-683-2094-6
    Tecnología Industrial McGraw Hill – ISBN : 978-84-486-1134-7
    Física McGraw Hill – ISBN : 978-84-486-1138-5

    2n Batxillerat Tecnològic :
    Història Vicens Vives – ISBN : 978-84-682-3605-6
    Història de la Filosofia edebé – ISBN: 978-84-683-1849-3
    Física McGraw Hill – ISBN: 978-84-486-1407-2

    Llibres Lectura :
    – Català :
    Antologia de poesia catalana
    Mirall Trencat
    Tirant lo Blanc. Episodis Amorosos.

    – Castellà :
    Luces de Bohemia
    Tristana
    Réquiem por un campesino español
    Rabos de Lagartija
    El estudiante de Salamanca

    -Anglès :
    The hound of the Baskervilles
    Lorna Doone

    -Filosofia :
    Plató. Apologia de Sòcrates.

    • hiba hammouchi says:

      Hola!
      M’interessen alguns dels llibres.
      Algún número de contacte.

    • Leila says:

      Encara tens el de fisica? M’interesaria. Mersi

      • Sebas Valencia says:

        Hola! Quin llibre de fisica??? El de primer o segon de Batxillerat??
        Si pots escriure al número de contacte millor, mersi.

      • leila says:

        Hola, necesito el de segon de batxillerat. El meu num de contacte es: 638548340

      • leila says:

        El de segon de batxillerat

        el meu num de contacte es: 638548340

    • leila says:

      no se si en l’altre comentari ha sortit o no… perque a mi no em surt hahaha. Pero m’interesa el llibre de fisica de segon de batxillerat

      el meu num de contacte: 638548340

  39. Fati says:

    Hola , algú ven llibres de batxi economic
    El meu num. 631516623

  40. Claudia says:

    Hola algu ven els llibres de 2n de batxillerat social economic, el meu num es: 683123625.
    Merci.

  41. Hola, estic interessada a comprar els llibres de segon de batxillerat modalitat tecnològic, els comuns i els específics de la modalitat.

    Tel 661574654

    Manuela

  42. Carme Estrada says:

    Hola,

    Estic interessada a comprar aquests llibres de batxillerat:

    ECONOMIA DE L’EMPRESA C. González i altres Mc Graw Hill 9788448614522

    HISTÒRIA DEL MÓN CONTEMPORANI M. Garcia i altres Vicens Vives 9788468238937

    Carme Estrada
    676108585

  43. Aurelia says:

    Compro aquests llibres de lectura:
    SENSE AND SENSIBILITY 9780194792332
    LUCES DE BOHEMIA 9788437637211
    Aurèlia
    609831585

  44. Anneri Reyes says:

    Hola compro libros de 1ro bachillerato de Ciencia Sociales !! Nro de teléfono 699043516

  45. Bernat says:

    Hola em dic Bernat i necessitaria comprar el LLIBRE DE TREBALL de TECNOLOGIA de 3r d.ESO. si algú me’l pot vendre, em podeu trucar 672070533

  46. Mònica says:

    Mònica
    696 35 01 23
    Bon dia, m’agradaria saber si algú encara disposa dels llibres de lectura de 1r ESO gràcies.

  47. Salahadin Bouni says:

    Nom Salahadin Bouni

    Telèfon de contacte 612210220

    Relació de Llibres que necessita amb el seu ISBN corresponent

    Libres de text de 2n ESO

    Català (Barcanova) 9788448946760
    Castellà (Barcanova) 9788448939809
    Anglès (Oxford) 9780194852210
    Quadern ex 97801194820455
    Geografia i història 2 (Vicens Vives) 9788468235929
    Física i química 2 (Casals) 9788421858721
    Tecnologia (Mc Grau Hill) 9788448609511

  48. Graciela Carolina oseguera reyes says:

    Libros de 1Eso

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

%d bloggers like this: